ОФИЦИАЛЬНО Сепаратисты пойдут в наступление на украинские позиции

ОФИЦИАЛЬНО Сепаратисты пойдут в наступление на украинские позицииСепаратистські соціальні медіа почали підготовку до нового етапу кампанії «Русская весна».

Про це на своїй сторінці у Facebookнаписав народний депутат Андрій Левус.

«Головний антиукраїнський ресурс – група «Антимайдан» у соцмережі «ВКонтакте» (500 тис.) – анонсував активну фазу операції, яка розпочнеться вже за кілька тижнів. Хештег # новаявесна оголошено як ключовий інформаційно-координаційний орієнтир. Він уже поширюється в мережах. Територія, на якій діятиме проект, – Харків, Одеса, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв», – наголосив він.

Також нардеп зазначив, що головна мета «Русской весны» – дестабілізація ситуації в Україні та формування «Новоросії» на всьому Південному Сході України.

«Ініціатори «Новой весны» відзначають, що діяти відкрито вже не можуть, тому буде задіяно нові форми і гасла для проекту. Очевидно, йдеться і про теракти, і про соціальні бунти. Все це має на меті стати прикриттям для «зелених чоловічків», роль яких гратимуть бойовики «ДНР / ЛНР» родом зі згаданих областей. Ускладнює ситуацію масовий вихід на волю сепаратистів і терористів Південного Сходу внаслідок обміну полоненими. Крім цього, ймовірно, «Новая весна» проходитиме в поєднанні з черговим загостренням на східному фронті», – пише депутат.

Левус також зазначив, що торік спецслужби Росії задіяли для «Русской весны» свої агентурні мережі та проросійські структури.

За його словами, тоді ж хештег «русскаявесна» став повноцінним центром концептуального управління та обміну інформації для сепаратистів.

Нагадаємо, що російські політики створили рух «Антимайдан».

джерело tvi.ua

загрузка...
                                 

Добавить комментарий